οτέ μη λες ποτέ, όταν έχετε μια ευκαιρία, και να μην το χρησιμοποιούν. Μπορεί να μην το συνειδητοποιούν, αλλά αυτό είναι το μεγαλύτερο κακό!
Nadpřirozenoexistuje toho mnohem víc, než si myslíš...

pyrokineze-ovladani ohně

Publikováno 27.05.2014 v 20:37 v kategorii Různé kineze, přečteno: 193x

Pyrokinetické cvičení:
Postavte před sebe svíčku. Nyní se uvolněte, dýchejte pravidelně(nádech nosem, výdech pusou). Sklidněte mysl a obraťte její pozornost na svíčku před vámi. Představte si jak knot svíčky doutná až přejde v plamen. Vybavte si zápach kouře, ciťte to jako by to doopravdy bylo a ono to bude.
Takto cvičte ze začátku tak 5-10 minut. Později by jste měli svíci zapálit do dvou minut.

Pokud někdo zvládne toto je tu další varianta pyrokineze a to, že vytvoříte ohnivou kouli ve svých dlaních. Postup:
Soustřeďte se na vzrůstající teplo v prostoru mezi dlaněmi. Upněte k tomu svou mysl. Vzniká koule, ohnivá jako slunce. Cítíte její teplo, ale to vás nikterak nepálí.
Ohnivou kouli se můžete také naučit házet a tím zapálit to na co jste kouli hodili. proto se také této schopnosti říká pyrokineze(pyro-oheň, kineze-mysl). Vytvoříte oheň a kineticky tento oheň vystřelíte na určité místo. Vytvořit kouli můžete i v jedné dlani, ale koule z jedné dlaně je podstatně menší, účinek při vrhnutí se však nemění.

Je i nepřímá varianta pyrokineze. To znamená, že aby jste něco zapálili nemusíte u toho být a dívat se na to. Stačí když si to představíte v mysli, jak to začíná doutnat a po sléze hořet.

Komentáře

Celkem 1 komentář

 • Sisi 11.03.2016 v 19:31 Mne to nejdeee!!!!!


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Nemusíš se trápit tím, co říkají druzí. Ať si říkají, co chtějí, jen na tobě záleží, jaký postoj k tomu zaujmeš.