οτέ μη λες ποτέ, όταν έχετε μια ευκαιρία, και να μην το χρησιμοποιούν. Μπορεί να μην το συνειδητοποιούν, αλλά αυτό είναι το μεγαλύτερο κακό!
Nadpřirozenoexistuje toho mnohem víc, než si myslíš...

příběh z netu

Publikováno 06.05.2015 v 21:16 v kategorii Záhady, přečteno: 223x

Nevím, zda je pravdivý, myslím, že ano
Už to budou tak dva roky, co se mi stala opravdu divná příhoda. Bylo léto, už docela dost pozdě večer, a já se vracel z návštěvy od známých. Čekal jsem na autobus na zastávce, která byla hned vedle hřbitova. Přestože bylo opravdu horko, já jsem najednou cítil nepříjemný mráz po celém těle. Otřásl jsem se zimou a najednou slyším, jak se někdo za mnou ptá: "Nevíte prosím, kolik je hodin?" Trochu jsem se lekl, ale hned jsem se podíval na hodinky a odpověděl. Bylo něco okolo jedenácté hodiny. Neznámý se usmál, poděkoval a řekl: "To už to za chvilku pojede". Podíval jsem se do dálky na silnici a opravdu jsem uviděl dvě světla, jak se přibližují. Podíval jsem se za sebe, ale už tam nikdo nebyl. Do autobusu jsem nastupoval sám a přemýšlel, jestli jsem opravdu s někým mluvil, nebo se mi to jen zdálo. Z okna jsem viděl vzdalující se hřbitov, kde blikala světýlka svíček...

Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Bella 13.07.2015 v 19:38 To je divny :-/


 • Arnë Rosę 14.07.2015 v 10:38 Jn


 • Roxy 07.11.2015 v 15:22 Mně se stávají divnější věci, už pomalu začínám přemýšlet jestli nemám halucinace. :D :P


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Nemusíš se trápit tím, co říkají druzí. Ať si říkají, co chtějí, jen na tobě záleží, jaký postoj k tomu zaujmeš.