οτέ μη λες ποτέ, όταν έχετε μια ευκαιρία, και να μην το χρησιμοποιούν. Μπορεί να μην το συνειδητοποιούν, αλλά αυτό είναι το μεγαλύτερο κακό!
Nadpřirozenoexistuje toho mnohem víc, než si myslíš...

Omluva, škola, vysvětlení a překvapení!

Publikováno 01.07.2015 v 10:45 v kategorii Co jsem dnes/jindy zažila, přečteno: 136x

Taková všehochuť :D :)
OMLUVA
Chci se omluvit, že jsem nenapsala z výletu nějaký článek, ale když jsme chtěli někam jet, odjezd byl v devět a vrátili jsme se kolem 7-8 takže... :(

ŠKOLA
Jinak vysvědčení dopadlo a suprově, tak, jak úča říkala. :) Kdyby vás napadlo ještě něco, na co se chcete zeptat ohledně školy, nebojte se zeptat :)

VYSVĚTLENÍ
No a ještě proč píšu až ve středu, když jsme se z výletu vrátili v neděli? Za a) v neděli jsme sw vrátili až o půlnoci, neboť v den odjezdu jsme měli taky výlet :D :(. Za b) v pondělí jsme byli celej den na koupališti :3 btw, s mýma novýma plavkama :3333 a za c) v úterý jsme byyli taky ns koupáku :D

PŘEKVAPENÍ!
A poledním ,, tématem" dnešního článku, je takové menší překvapení, a byla bych ráda, aby jste se zúčastnili všichni! XD NO A UŽ VÍTE CO TO BUDE... :D Mimochodem,  bude za 30 000 návštěv! :)
Tak tohle bylo jakž takž všechno ;)
 Mějte se krásně :)
Ahoj! :)

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Alexander / Alex 01.07.2015 v 15:02 Mám 2 otázky :DDD
  1: Co to bude za přeekvapení ??? :DDD
  2: Jaké i méla známky na výsvědčení ??? Já sem měl jednu 3, dvě 2 a pak už jen 1 :DDD


 • Arnë Rosę 04.07.2015 v 19:29 Soutěž :)
  Samý až na nakou 2 :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Nemusíš se trápit tím, co říkají druzí. Ať si říkají, co chtějí, jen na tobě záleží, jaký postoj k tomu zaujmeš.